Wesprzyj nas

Zagrajmy w grę…

Wyobraź sobie, że razem z przyjaciółmi z dzieciństwa odliczasz głośno od dziesięciu do zera. Start. 10. 9. 8. 7 – już przebierasz nogami. 6. 5. 4… Gdy dojdziesz do trzech, poczujesz ekscytację zapowiadającą niesamowitą przygodę. Dwa – nastąpi eksplozja szczerych emocji i szczęścia. Jeden – szukasz!

My  też szukamy. Ludzi, którzy pomogą nam rozbudzić niczym nieskrępowaną radość z codzienności u dzieci, które nie miały możliwości jej poznania. Przez ślepy los. Niesprawiedliwość. Wyrachowaną wyliczankę Fortuny.

I nie odliczaj do dziesięciu. Powiedz START JUŻ TERAZ i wspólnie namalujmy jasnymi barwami przyszłość niesamowitych dzieciaków!

Nasz nr konta to:

42 1750 0012 0000 0000 4114 3061 

Co możemy zaproponować w zamian? Bezcenne – nadzieje, niewypowiedzianą radość, pierwsze kroki czy słowa tych, którzy nie wiedzieli, że mogą o nich marzyć. Dodatkowo  za okazane wsparcie możemy zaoferować umieszczenie nazwy i logo Państwa firmy na tablicach informacyjnych w siedzibie Fundacji, współpracującym z Fundacją żłobku,  przedszkolu oraz centrum rehabilitacji. Informacja o wsparciu naszej inicjatywy przez Państwa firmę pojawi się również na naszych portalach społecznościowych oraz oficjalnej stronie Fundacji.